اخبار
امکان دسترسی دانشگاههای علوم پزشکی کشور به پایگاه Ulrich
به اطلاع می‌رساند با پیگیری‌های صورت گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمیِ معاونت تحقیقات و فن‌آوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،دسترسی به پایگاهUlrichکه بانک اطلاعاتی در برگیرنده اطلاعات بیش از 300،000 عنوان نشریه ادواری، مجلات علمی، پژوهشی و نیز روزنامه‌های جهان است در آدرس http://ulrichsweb.serialssolutions.com برقرار گردیده است. اطلاعات پایگاه مذکور شامل عنوان مجله، ISSN، موضوع مجله، آدرس اینترنتی و پستی مجله، وضعیت و تناوب انتشار، کشور محل انتشار، قیمت و بانک‌های اطلاعاتی نمایه‌کننده مجله مربوطه است. علاوه بر کارکردهای کتابداری، یکی از کارکردهای مهم این پایگاه، انتخاب مجله مناسب برای انتشار مقالات پژوهشگران و اعضای هیات علمی است به نحوی که همکاران می‌توانند در بخش جستجوی پیشرفته،‌ موضوع مقاله موردنظر را وارد کرده و بانک اطلاعاتی نمایه کننده مجله را نیز مشخص نمایند و بدین‌ترتیب فهرست کامل مجلات جهان، نمایه شده در آن بانک و در آن موضوع را دریافت نمایند.
ضمنا فیلم آموزشی این منبع که توسط همکاران دانشگاه علوم پزشکی مشهد تهیه و تولید شده است در آدرس http://www.aparat.com/v/e3t5I قابل مشاهده است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 52674
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53265106 تعداد بازديد زيرپورتال: 267035 اين زيرپورتال امروز: 467 سایت در امروز: 52531 اين صفحه امروز: 67